CRP SERVICE, s.r.o.

636 00, CZ

About company

WINDOW4U | ABOUT THE COMPANY
CRP SERVICE, s.r.o.
Nabízíme komplexní projekční, dodavatelské a montážní služby, díky kterým se stane hliník i plast nedílnou součástí domácnosti. Hliníková okna a hliníkové zimní zahrady jsou častou volbou u novostaveb i rekonstrukcí. V prvním případě jde především o tepelnou izolaci a využití unikátního materiálu, v druhém o umělé rozšíření obytného prostoru. Hliník je univerzální materiál s velmi širokým využitím, který dokážeme zpracovat a upravit tak, abychom splnili i ta nejnáročnější přání klienta.
d.albrecht@crpservice.cz
Juliánovské náměstí 3878/2 Židenice
636 00 Brno 36
CZ 04427866
+420 607418694

Our website uses Internet tags such as files for example cookies to collect and process personal data in order to personalize content and advertisements and analyze movement on websites, apps and on the Internet. Cookies are IT data saved in files and stored on your terminal device (that is: your computer, tablet, smartphone etc.), which the browser sends to the server at each visit on a website from that device.

Our website uses Google Analytics, Google Tag Manager and Google Ads tools developed by company Google LLC. By clicking I accept you accept the notes of our Privacy policy. Make yourself familiar with it by clicking the link.